TYPY PLETI: Smíšená pleť


Vyvracíme mýty o kosmeticeO kosmetice a kosmetických připravcích se toho napovídalo už dost. Jak se ale ve všech těch tvrzeních vyznat? Která platí a která jsou nesmysly? Proto jsem si pro vás připravila dnešní článek, ve kterém bych několik mýtů o kosmetice uvedla na pravou míru.


BIODERMA - soutěž, recenze


I na mě se usmálo tentokrát štěstí a já se stala vítězkou v soutěži od Biodermy hydrabio.cz. Měla jsem takovou radost, že jsem si řekla, že udělám na tuto značku menší recenzi.


AUSSIE Miracle Moist Shampoo & 3 Minute Miracle Reconstructor


V dnešním večerní článku vám chci představit jeden z absolutně nejlepších přípravků na vlásky, které jsem kdy měla. Vlastně jsou ty přípravky hned dva :). Jedná se o šampon Aussie a balzám stejné značky. Co je na těchto přípravcích tak skvělého a proč se rozhodně vyplatí je koupit?


Schwarzkopf - GLISS KUR MILLION GLOSS - Maska na 10 denní lesk vlásků


Vyzkoušela jsem opravdu spoustu přípravků na zkvalitnění vlásků, na jejich posílení, lesk a tak dále, ale málokterý přípravek skutečně splňuje to, co nabízí v reklamách. Když mi tento příspěvek mamka přinesla domů, byla jsem proto ze začátku trochu skeptická, protože jsme již od Gliss Kuru měly například takový olejíček na vlasy, který naprosto bez efektu vláskům nepomáhal a naopak jste si je mohly mýt další den zase.


Gelové laky od AVONu


Není to tak dávno, co Avon přišel s novým produktem a to s gelovými laky na nehty. Já jsem samozřejmě neodolala a musela jsem si jich pár koupit. :)


LESK NA RTY L'ORÉAL PARIS CARESSE


Dnes jsem si pro vás připravila kosmetickou recenzi jednoho z mých nejoblíbenějších lesků na rty a to lesku z řady Caresse od L'oréal Paris.


LAKY NA NEHTY RIMMEL LONDON SWEETIE CRUSH

Nivea SUN Samoopalovací mlíčko


Léto je již dávno tu a ať jste či nejste milovníky horkého slunečného počasí, jistě víte, že snědá pokožka je v létě více IN, než bledá Sněhurkovská. Jenže jak na ni? Do solária se vám nechce a na sluníčku se opravdu do hněda nechytáte? Pak je jednou z dobrých voleb sehnat samoopalovací krém. Je pravda, že dnes jich najdeme na trhu nepřeberné množství, ale který je tím správným?


O nás
Kontakt
Spolupráce