ZÁŘIT JAKO DIAMANT!

Tímto heslem se asi řídila jedna mladá slečna z Ruska (21) jejíž rodiče jí pořídili k narozeninám Mercedes CLS 350. Jenže to této slečně bylo zřejmě málo a rozhodla se, že si své autíčko originálně vyzdobí.

Volba padla na krystalky Swarovski , každý den 12 hodin po dobu 2 měsíců polepovala své auto těmito krystalky a celkem za 700 000 Kč vytvořila toto dílo, které prý jednou věnuje na charitu. (Více Celý článek)


NENÍ DÁREK JAKO DÁREK...=)


Je velice těžké najít holčičku, která by nemilovala známou panenku Barbie a některou z těchto známých panenek nevlastnila. Tento dárek se také rozhodla dát své dcerce jedna maminka z Walesu. Panenka byla mluvící a holčička samozřejmě měla z této blonďaté panenky velkou radost a velice si ji oblíbila. Ovšem nikoho by nenapadlo, co všechno tato "Bárbínka" dokáže říct...


ŠÉFOVÁ, KTEROU BY NIKDO Z NÁS NECHTĚL!


Práce pro prestižní časopis Vogue je ta, pro kterou by spousta slečen doslova "vraždilo". Vždy je však u každé práce nějaký ten háček... Tenhle má jméno Anna Wintour. Pokud jste viděli film Ďábel nosí Pradu s ďábelskou šéfovou ve skvělém hereckém podaní Meryl Streep, postava není bohužel vymyšlená filmaři, ale její předlohou je právě tato šéfredaktorka Vogue.


NEBE? PEKLO? AGÁTA!


Známá modelka Agáta Prachařová tentokrát nešokuje hlubokým výstřihem či skandály večírků, ale objevila se v dalším hudebním videoklipu. Většina z nás si ji jistě pamatuje z klipu kontroverzního rapera Rytmuse "Zlatokopky", kde ztvárnila hlavní postavu.


Úsměv a SELFIE :)


5 NEJČASTĚJŠÍCH KLUČIČÍCH A HOLČIČÍCH LŽÍ


Dnes mě napadlo napsat takový seznam lží, které my holky nebo vy kluci nejčastěji používáme/používáte včetně velice odborných popisků a vysvětlení =). Samozřejmě to berte spíš úsměvně a s rezervou, protože každý člověk je jiný, ale třeba vám to připomene někoho známého =).


Facebook challenge aneb Charlie Sheen zabil


Nová série, nový účes - aneb Penny s mikádem


Jen málokdo by neznal v dnešní době slavný seriál The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), sitcom skupinky nerdů, ve které vyniká kráska s dlouhými blond vlasy Penny. V osmé sérii seriálu nás však čeká překvápko. Jaké?


Nové hvězdy internetu... trochu chlupaté, ale zatraceně roztomilé!Kdo si pod pojmem internetová celebrita představuje lidi, kteří točí vysoce sledovaná Youtube videa nebo má velký počet followerů na Instagramu, měl by začít přehodnocovat své názory. Nemusí jít vždy totiž pouze o člověka...


Každá brunetka potřebuje blond kamarádkuProč se vlastně tolik řeší barva vlasů? - "Muži mají radši blondýnky" , "Brunetky pro borce, blondýnky pro blbce" a tak dále... a teď vážně - myslíte si, že kluci barvu vlasů řeší? Je možné, že znají více holek, kterým daná barva vlasů prostě sluší a proto třeba preferují světlejší/tmavší vlasy, ale určitě si podle toho nevyberou holku svých snů. Hloupá může být jak blondýnka, tak brunetka, nezávisle na vlasech. Vybíráme si snad my holky kluka podle barvy vlasů nebo podle toho, jak nám je sympatický a jaký je celkově? Mám dost kamarádek/brunetek a znám také brunetky, které nemohou blondýnky vystát a určitě je to i naopak... není to hloupé? Spousta holek s vlasy experimentuje, přestane se s ní druhá strana bavit až se přebarví? Osobně si myslím, že vlastně ani nejde o boj kvůli barvě vlasů, spíš některé slečny nejsou dostatečně zdravě sebevědomé nebo světlovlasá/tmavovlasá konkurentka byla úspěšnější, než ony.


DNES NE, MILÁČKU - ANEB TABULKA ZHRZENÉHO MUŽE HITEM INTERNETUSex - pro spousta lidí TABU téma o kterém se na veřejnosti nemluví. To ovšem nebyl případ jistého nejmenovaného muže, který byl tak frustrovaný sexuálním odmítáním ze strany své ženy, že se rozhodl vytvořit kuriózní seznam...


Leoš a Petra - Spolu ani bez sebe

O nás
Kontakt
Spolupráce